- VVE
- speelrijke omgeving
- talentontwikkeling
Peuteropvang
Fantaziehuis De Eikenboom
ook beschikbaar op deze locatie: Buitenschoolse opvang
Bij peuteropvang De Eikenboom zijn peuters tussen de 2 en 4 jaar van harte welkom. In een huiselijke sfeer kunnen ze spelen met leeftijdsgenootjes. De pedagogisch medewerkers bedenken uitdagende activiteiten voor de kinderen. Voor peuters die extra stimulering in hun ontwikkeling kunnen gebruiken werken we met een methodiek voor voor-en vroegschoolse educatie (VVE)
Wij werken vanuit een christelijke levensvisie, met als uitgangspunt dat ieder kind uniek is. We helpen kinderen hun talent te ontdekken door in te spelen op hun interesses.
Samen met buitenschoolse opvang Fantaziehuis De Eikenboom zijn wij gevestigd in PCBS de Ark. We werken we samen met de basisschool om zo de kinderen goed te kunnen begeleiden en ondersteunen in de ontwikkeling
Praktische info
Wij hebben 1 groep: De eekhoorntjes
- Maandag t/m vrijdag: 08.30-12.30 uur.
- Dinsdag t/m vrijdag mogelijkheid tot verlengde opvang: 12.30-14.00 uur.